Home

Barteris ūkininkai Skonis olimpiados medaliai Stebėtinai plytelių Redaktorius

Testas: ar pavyks prisiminti lietuvius sportininkus, kurie iškovojo  olimpinius medalius? | Gyvenimas | 15min.lt
Testas: ar pavyks prisiminti lietuvius sportininkus, kurie iškovojo olimpinius medalius? | Gyvenimas | 15min.lt

Tarptautinėje geografijos olimpiadoje laimėti sidabro ir bronzos medaliai

Olimpiados.lt - Puikios naujienos šiandien atskriejo iš Vokietijos. Europos  fizikos olimpiadoje pelnyti aukso, du sidabro ir bronzos medaliai bei  pagyrimo raštas. Sveikinime visą komandą ir linkime visiems sėkmės  rungiantis tarptautinėje fizikos ...
Olimpiados.lt - Puikios naujienos šiandien atskriejo iš Vokietijos. Europos fizikos olimpiadoje pelnyti aukso, du sidabro ir bronzos medaliai bei pagyrimo raštas. Sveikinime visą komandą ir linkime visiems sėkmės rungiantis tarptautinėje fizikos ...

Olimpiados medalių įskaitoje Lietuva užėmė žemiausią vietą nuo 1996 m. |  Sportas.lt
Olimpiados medalių įskaitoje Lietuva užėmė žemiausią vietą nuo 1996 m. | Sportas.lt

„Pekinas 2022“ : Visa prizininkų pakyla ir galutinė medalių lentelė |  Sportas | 15min.lt
„Pekinas 2022“ : Visa prizininkų pakyla ir galutinė medalių lentelė | Sportas | 15min.lt

Kiek verti olimpiniai medaliai?... - Lombardas Lombas | Facebook

Tokijuje išdalinti visi medalių komplektai: lyderių lentelėje – JAV  dominavimas
Tokijuje išdalinti visi medalių komplektai: lyderių lentelėje – JAV dominavimas

Olimpiniai medaliai ir pinigai | Pinigų muziejus

Tautines olimpiados 1938 metu medalis | 14232482

Europos praktinėje gamtos mokslų olimpiadoje pelnyti sidabro medaliai

Figūringos Brazilijos moterys įkvėpė olimpinių medalių dizainą

Pristatyti Rio de Žaneiro Olimpiados medaliai - Delfi video

Tarptautinėse fizikos ir biologijos olimpiadose – Lietuvos mokinių medaliai  - LRT
Tarptautinėse fizikos ir biologijos olimpiadose – Lietuvos mokinių medaliai - LRT

ES gamtos mokslų olimpiadoje lietuviai iškovojo auksą ir sidabrą - Jaunimo  sodas - m.DELFI.lt
ES gamtos mokslų olimpiadoje lietuviai iškovojo auksą ir sidabrą - Jaunimo sodas - m.DELFI.lt

Olimpiados šeimininkai prasibrovė į medalių lentelės viršų - LRT

Premijos už olimpinį auksą: Singapūras duoda pinigų maišus, britams – nulis  | tv3.lt
Premijos už olimpinį auksą: Singapūras duoda pinigų maišus, britams – nulis | tv3.lt

Specialiųjų olimpinių žaidynių dalyviai – jau Lietuvoje: jų kraityje – 37  medaliai - LRT
Specialiųjų olimpinių žaidynių dalyviai – jau Lietuvoje: jų kraityje – 37 medaliai - LRT