Home

Graviruoti priartinti Dūris disko metikė sendriūtė Dim akmuo naršyklė

Disko metikė Z. Sendriūtė rimtai pretenduoja į lengvosios atletikos  olimpinių varžybų finalą - LRT
Disko metikė Z. Sendriūtė rimtai pretenduoja į lengvosios atletikos olimpinių varžybų finalą - LRT

Disko metikė Zinaida Sendriūtė po pusmečio Londono olimpiados įskaitoje  pakilo į aštuntą vietą | Sportas | 15min.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė po pusmečio Londono olimpiados įskaitoje pakilo į aštuntą vietą | Sportas | 15min.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė: olimpiečiu netampama vos spragtelėjus  pirštais | tv3.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė: olimpiečiu netampama vos spragtelėjus pirštais | tv3.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė varžybose Kroatijoje - ketvirta

Disko metikė Zinaida Sendriūtė Maroke iškovojo kelialapius ir į pasaulio  čempionatą, ir į olimpiadą | tv3.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė Maroke iškovojo kelialapius ir į pasaulio čempionatą, ir į olimpiadą | tv3.lt

Disko metikė Z. Sendriūtė įvykdė olimpinį normatyvą - Delfi sportas

Disko metikė Z.Sendriūtė „Deimantinės lygos“ varžybose Prancūzijoje liko  5-a | Sportas.lt
Disko metikė Z.Sendriūtė „Deimantinės lygos“ varžybose Prancūzijoje liko 5-a | Sportas.lt

Zinaida Sendriūtė – Vikipedija

Disko metikė Z. Sendriūtė laimėjo varžybas Estijoje - Delfi sportas

Disko metikė Z. Sendriūtė pirmu bandymu nusitiesė kelią į pasaulio  čempionato finalą - LRT
Disko metikė Z. Sendriūtė pirmu bandymu nusitiesė kelią į pasaulio čempionato finalą - LRT

Disko metikė Z. Sendriūtė Londono olimpiados rikiuotėje pakilo į 8-ą vietą  - Delfi sportas
Disko metikė Z. Sendriūtė Londono olimpiados rikiuotėje pakilo į 8-ą vietą - Delfi sportas

Disko metikė Zinaida Sendriūtė pateko į finalą - Verslo žinios

Disko metikė Z. Sendriūtė Europos čempionate – šešta - LRT

Disko metikė Z. Sendriūtė turnyre Maroke įvykdė olimpinį normatyvą - LRT

Disko metikė Z. Sendriūtė „Deimantinės lygos“ varžybose Monake - penkta

Skuodo rajone 11-metę dviratininkę mirtinai sužalojusi disko metikė Zinaida  Sendriūtė kitą dieną išvyko į varžybas Latvijoje | 15min.lt
Skuodo rajone 11-metę dviratininkę mirtinai sužalojusi disko metikė Zinaida Sendriūtė kitą dieną išvyko į varžybas Latvijoje | 15min.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė pateko į olimpinių žaidynių finalą

Disko metikė Z. Sendriūtė pasaulio čempionate liko 9-a - LRT

Disko metikė Z. Sendriūtė pateko į olimpiados finalą | Diena.lt

Į finalo traukinį paskutinė įšokusi disko metikė Z. Sendriūtė: jei pateksiu  į aštuntuką, bus „vau“ - Delfi sportas
Į finalo traukinį paskutinė įšokusi disko metikė Z. Sendriūtė: jei pateksiu į aštuntuką, bus „vau“ - Delfi sportas

Disko metikė Z.Sendriūtė: „V.Aleknos pasiekimai įkvepia“ | Sportas.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė kovos Europos čempionato finale

Disko metikė V. Sendriūtė pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionate  Ukrainoje liko 24-ta
Disko metikė V. Sendriūtė pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionate Ukrainoje liko 24-ta

Disko metikė Z. Sendriūtė varžybose Šveicarijoje liko paskutinė - Delfi  sportas